smartphone

Váš refashion

Ukážete své tvůrčí schopnosti, vlastní upcycling & restyling alternativní módní tvorbu a mnohem více.

keywords

Lifestyle magazín

Publikujte svoji originální tvorbu prostřednictvím našeho magazínu, ukažte své dovednosti nebo nápady.

together

Myšlenka Refashion

Tisíce tun nenošené konfekce končí v odpadu. Pokusme se to společně změnit a ukázat, jaké máme alternativy

digital-marketing

Moje propagace

Vaše skvělé produkty budeme intenzivně propagovat v rámci našich reklamních nástrojů a kampaní.

retail

Můj nový obchod

Eshop platforma, která se postará o všechno, stačí přidat vaše zboží a můžete začít prodávat.

worldwide

Vaše značka

Jsme 100% nezávislí a budeme vám pomáhat se zviditelnit na specifickém trhu a propagovat vaší značku.

INFORMACE K WEBU

Co mi platforma refashion může nabídnout?

REfashion web je koncipován tak, aby podporoval Vaší tvorbu, propagaci a následný prodej koncovým spotřebitelům. Ukážete své tvůrčí schopnosti a vlastní upcycling & restyling alternativní módní tvorbu.

Budu si také moci založit vlastní eshop?

ANO to je jedna ze součástí našeho webu. Připravíme vše potřebné pro vytvoření vlastního úspěšného eshopu. Přilákáte své zákazníky a spravujete svůj obchod odkudkoliv prostřednictvím naší platformy.

Co to všechno bude stát?

NE více než to bude nutné. Budete mít možnost si vybrat členský balíček, který se vám přizpůsobí a bude v první fázi vyhovovat potřebám k propagaci a prodeji. Balíček start je zcela zdarma, když budete potřebovat další prodejní nebo propagační nástroje, vyberete jen to, co zužitkujete ve svůj prospěch.

Refashion je oborová platforma a online tržiště, kde můžete prodávat své zboží, výhradně udržitelnou modní tvorbu, slow fashion, upcycling a recycling doplňky nebo obdobné produkty přímo kupujícím.

Máme vlastní propagaci našeho webu a tedy vašich skvělých produktů. Nabízíme mnoho nástrojů pro podporu prodeje. V administraci vašeho obchodu si můžete nastavit SEO, vlastní komunikaci se zákazníkem, slevové kupony, aukce, psaní článků do blogu, topování produktů, nebo využít premium reklamních nástrojů k propagaci vaší značky.

Jsme připraveni poskytnout plnou podporu při zakládání vašeho nového obchodu. Pomůžeme vám s propagací a nastavit vše potřebné pro vaši spokojenost.

Způsob platby za zboží si určujete sami. Standardní platby předem na váš bankovní účet. Další variantou je naše integrovaná platební brána, PayPal a  oblíbené způsoby plateb. Možnosti nastavení plateb naleznete  ve vašich nástrojích prodejce.

Procházíme kontrolu zboží, které je zde nabízeno. Nejsme samotným prodejcem zboží, pokud to není jasně uvedeno. Záleží nám na tom, aby prodávané zboží, bylo v souladu se zaměřením webu Refashion, tedy zejména na rukodělné zboží vytvořené samotnými tvůrci. (upcycling, recycling, refashion, slow fashion apod.)

Vyhrazujeme si právo zamezit prodeje zboží, které nesplňuje stanovené podmínky nebo porušuje autorská práva.

PRODEJNÍ PLATFORMA

Kdo může prodávat zboží přes vaši aplikaci?

Dlouho jsme přemýšleli a došli k závěru, že chceme podporovat zejména profesionální tvorbu, tedy podnikatele a tvůrce, kteří přistupují k tomuto oboru profesionálně a řádně podnikají. Naším cílem je podporovat tuto skupinu od samého začátku až k úspěšnému finále.

Mohu propagovat svou tvorbu a výrobky, když nepodnikám?

Můžete ukázat svou tvorbu prostřednictvím našeho magazínu, ukázat své dovednosti nebo nápady. V tomto ohledu nikoho neomezujeme. Vyjma prodeje, ten si realizujete sami, bez naší podpory a nástrojů.

Magazín o udržitelné refashion módě a osobním stylu.

Pomůžeme vám prosadit se na trhu. Podporujeme projekty pro rozvoj recyklace a využívání odpadů. Zajišťujeme finanční podporu živnostníkům.
Firmám v oboru udržitelného podnikání. Zaměřujeme se zejména na rozvoj recyklace & upcyklace.

Nejprve se musíte registrovat, jako prodejce. V administraci vašeho nového obchodu vyplníte a vložíte všechny potřebné informace, zejména vaše kontaktní údaje.

Pomůžeme vám s přesunem produktů a zákazníků ze stávajícího eshopu. Stačí nás kontaktovat a vše potřebné pro přechod na naší platformu společně zrealizujeme.

Nejsme univerzální eshopová platforma, kde si můžete zřídit jakýkoliv obchod pod vlastní doménou. Samozřejmě, že jsme schopni vám takový eshop zřídit mimo naší platformu na vlastní doméně. V administraci si poté můžete nastavit odkaz na váš stávající web nebo obchod.

Balíček start je zcela zdarma, když budete potřebovat další prodejní nebo propagační nástroje, vyberete jen to, co zužitkujete ve svůj prospěch.

U nás neplatíte žádné měsíční poplatky za provoz vašeho obchodu. Vyberete si tarif, který vám vyhovuje.

INFORMACE PRO VÁS

Chcete dostávat novinky?
Připojte se k naší komunitě!

Váš email bude použit v souladu s našimi ZOOÚ

Máte nějaké otázky?
Napište nám co vás zajímá!

Podpora živnostníkům a firmám v oboru udržitelného podnikání.

Zavolejte nám Po – Pá od  09:00 do 17:00 hod

ZDE NÁM ZANECHTE VAŠI ZPRÁVU

Kontaktní formulář

  • Zadejte váš email.
  • Váš telefonický kontakt pro komunikaci.